Tomasz Wolski

Nie wyobrażam sobie życia w innym miejscu niż Nowy Targ, a jeżeli uzyskam mandat radnego, moją przyszłą pracę chciałbym poświęcić mieszkańcom swojego okręgu wyborczego

Mam 46 lat, jestem żonaty i mam dwie córki. Pracuję jako nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół Technicznych i Placówek im. St. Staszica w Nowym Targu. Jestem również oligofrenopedagogiem i fizjoterapeutą. Oprócz pracy w szkole, swój czas poświęcam na treningi sportowe z dziećmi i młodzieżą w ramach sekcji tenisa stołowego UKS „Orkan” przy SP nr 5 w Nowym Targu. Jako rodzic i nauczyciel, mam pełną świadomość jakie zagrożenia mogą spotkać najmłodszych mieszkańców Nowego Targu. Chciałbym stworzyć Centrum wsparcia dla dzieci i młodzieży z Nowego Targu, w którym oprócz fachowej pomocy psychologicznej i pedagogicznej, mogły by uczestniczyć w zajęciach sportowych. Marzę o tym, żeby w pracę w takim miejscu włączyły się osoby starsze, wspierając swoją wiedzą i doświadczeniem młodych ludzi.

Nie wyobrażam sobie życia w innym miejscu niż Nowy Targ, a jeżeli uzyskam mandat radnego, moją przyszłą pracę chciałbym poświęcić mieszkańcom swojego okręgu wyborczego.