Jędrzej Furca

Jedno z założeń – troska o rodziny: place zabaw, tereny zielone, drzewo dla noworodka – udostępnienie drzewka i miejsca do jego zasadzenia dla każdego małego nowotarżanina!

Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej, na kierunku: budownictwo; Inżynier budowy w firmie PBU Piotrowski, szczęśliwy mąż

Aktywność na rzecz lokalnej społeczności Nowego Targu: realizacja projektu z budżetu obywatelskiego: ławeczki przy złączach Białego i Czarnego Dunajca oraz złożenie projektów do budżetu obywatelskiego: „Kino Letnie” oraz „I Amatorska Podhalańska Olimpiada Letnia – Nowy Targ 2019”

Zainteresowania: sport, podróże, gotowanie Jako radny… cele i założenia: – Doprowadzenie sieci wodociągowej, kanalizacyjnej i gazowej do każdego domu. – Budowa i remont ulic wraz z oświetleniem. – Zapewnienie bezpieczeństwa i wygody życia: 1) Sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulicy św. Anny i Zakopianki. 2) Wyjazd z ul. Grel na ul. św. Anny. 3) Przebudowa potoku Skotnica. Troska o rodziny: place zabaw, tereny zielone, drzewo dla noworodka – udostępnienie drzewka i miejsca do jego zasadzenia dla każdego małego nowotarżanina!